Strona główna Aktualności Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko kontrolera jakości

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko kontrolera jakości

Oferta Pracy Fabryki Maszyn Leżajsk Nowa Sp. z o.o. ul. Hutnicza 1, 37-300 Leżajsk

sekretariat@fml.com.pl

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia w dziale jakości lub dziale technicznym,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność wykrywania wad wyrobów i komponentów,
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • obsługa komputera na poziomie dobrym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • spostrzegawczość,
  • rzetelne podejście do kontroli jakości,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość norm jakościowych ( ISO 9001, normy spawalniczej PN-EN 1090 ), uprawnienia do badań nieniszczących: VT, MT, UT.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
  • pracę w oparciu o nowoczesne technologie, umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych,
  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • udział w szkoleniach
Zadania
  • kontrola międzyoperacyjna wyrobów,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • wystawianie świadectw i protokołów odbioru,
  • wystawianie kart braków i kart pomiarowych,
  • dokumentowanie zwolnionej produkcji,
  • wydawanie orzeczeń jakościowych dotyczących produkcji,
  • wycofywanie z użytkowania narzędzi pomiarowych niezgodnych,
  • kontrola wymiarów wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczną (za pomocą przyrządów pomiarowych) oraz przeprowadzanie kontroli wizualnej,
  • bieżąca kontrola części na produkcji,
  • kontrola jakości procesu produkcyjnego,
  • walidowanie wyrobu podczas nowych uruchomień,
  • wypełnianie dokumentacji, sporządzanie raportów i analiz,
  • udział w opracowywaniu zasad kontroli jakości w procesie produkcji,
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym,
  • kontrolowanie zgodności wykonanego wyrobu przemysłowego z dokumentacji technicznej,
  • sprawdzanie działania wyrobu przemysłowego i ocena jego zgodności z dokumentacją techniczną i zamówieniem klienta,
  • ocenianie jakości materiałów do produkcji wyrobów przemysłowych i sporządzanie wniosków korygujących,
  • analizowanie procesu technologicznego, wykonania wyrobów przemysłowych i sporządzanie wniosków dla poprawy jakości wyrobów,
  • analizowanie dokumentacji technicznej wyrobów przemysłowych oraz sporządzanie wniosków dla poprawy jakości wyrobów,
  • testowanie prototypów i sporządzanie wniosków w celu poprawy jakości nowych wyrobów,
  • nadzorowanie pracy pracowników w zakresie kontroli jakości wyrobów i sprzętu pomiarowo kontrolnego,
  • badanie parametrów technicznych wytwarzanych wyrobów,
  • opracowywanie i zgłaszanie wniosków dotyczących modernizacji konstrukcji i technologii produkcji,