Strona główna Aktualności Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego

Oferta Pracy Fabryki Maszyn Leżajsk Nowa Sp. z o.o. ul. Hutnicza 1, 37-300 Leżajsk

sekretariat@fml.com.pl

Obowiązki:
  • wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • samodzielność, kreatywność, mobilność
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • sprawna obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na terenie Polski
  • podtrzymywanie, budowanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi klientami
  • tworzenie ofert handlowych
  • rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • podległy obszar – Polska
  • współpraca z całym zespołem
  • codzienne raportowanie wyników
  • elastyczne miejsce wykonywania pracy : z województw Podkarpackie lub Lubelskie lub Świętokrzyskie lub Małopolskie
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z Klientami
  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane
  • dokładność, punktualność, rzetelność, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • przejrzysty system motywacyjny
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników
  • udział w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)